Топ Новости
Две Кривични пријави за 2-ца гевгеличани - Четврток, 22 Септември 2022 18:33
Приведен бегалец од Затвор Гевгелија - Вторник, 20 Септември 2022 14:05

Пејачката Кети Пери се пофали со трудничкото стомаче

Петок, 06 Март 2020

Пејачката Кети Пери во последниот видео спот го покажа своето трудничко стомаче.
" Многу сме возбудени и среќни. Ова е веројатно најдолго чуваната тајна. Ќе се случуваат многу работи ова лето. Покрај моето породување, ќе објавам и нов албум", рече пејачката во живо на Инстаграм.

На пејачката ова ќе и' биде нејзино прво дете, но Орландо Блум веќе има деветгодишен син Флин, од бракот со манекенката Миранда Кер.
Пери и Блум се во врска од 2016 година и се верија минатата година на Денот на вљубените. Во својата нова песна „Never Worn White“, пејачката раскажува како стои пред олтар и сонува за остатокот од животот со некој близок.

На своите фанови им откри преку спот дека е бремена, а на медиумите дека бременоста и' ги сменила навиките за јадење - пред бременоста не јадела луто, а сега во торбата задолжително носи сос од табаско. „Она што почна да ми пречи во бременоста е месото“, вели Пери.

За својата среќна состојба Кети се пофали на инстаграм.

Венчавката ја планираат за месец јуни годинава.
Last modified on Петок, 06 Март 2020 - 11:57

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Признание за животно дело за газда Перо од „Фук Так“ Дојран

По повод 27 септември - Меѓународниот ден на туризмот Министерството за

Повеќе

Kривична пријава за жител од општина Гевгелија

ОВР Гевгелија поднесе кривична пријава против лицето Д.Б.(40 годишен) од село

Повеќе

Се подготвува комунална ценовна бомба

Управниот одбор на ЈПКД „Комуналец“ од Гевгелија на 19.04.2022 година донел

Повеќе

Недела - прекин на електричната енергија во цела Гевгелија

Екипите на Електродистрибуција ДООЕЛ ќе работат на реконструкција и

Повеќе

Пронајдена марихуана и муниција во Моин, приведени 2 лица

Две лица од Гевгелиско се приведени откако полицијата при претрес на нивните

Повеќе

Две Кривични пријави за 2-ца гевгеличани

Полициската станица Гевгелија поднесе кривични пријави против двајца

Повеќе

ИТНО се повлекуваат виршлите „WUDY“ од продажба, нареди АХВМ

Агенцијата за храна и ветеринарство донесе одлука за повлекување од продажба во

Повеќе

МВР: Два случаи на насилство во гевгелиско, се пукало во стојачанец

Вчерашниот ден, 20 септември, одбележан со физичко насилство на ГП „Дојран“, на

Повеќе

Признание за Гевгелиското Здружение на пензионери од СЗПМ

По повод 20 септември, Денот на пензионерите на Македонија , Здружението на

Повеќе

Приведен бегалец од Затвор Гевгелија

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.