Топ Новости
Две Кривични пријави за 2-ца гевгеличани - Четврток, 22 Септември 2022 18:33
Приведен бегалец од Затвор Гевгелија - Вторник, 20 Септември 2022 14:05
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43

Филмскиот пар Бранџелина не се одвојуваат еден од друг

Сабота, 10 Мај 2014

Холивудскиот пар No.1  изгледа повторно заљубено - како и обично

Холивудската Том Рајдер, атрактивната акциона хероина и убавица Анџелина Џоли откако ја најде љубовта на својот живот не се одвојува од него ниту ги симнува рацете од саканиот животен сопатник, актерот Бред Пит.

Познатата актерка Анџелина Џоли ја толкува улогата на главната лошотијка во Дизниевиот филм "Мaleficent“, но тоа не ја ограничува да заблеска со својата убавина на приватниот прием во палатата Кенсингтон, пишува магазинот “Daily Mail“.

Настанот имаше хуманитарна цел, да помогне на болницата „Great Ormond Street“. На истиот присуствувал и дел од екипата на последниот Дизниев филм,  актерката Ел Fanning, која ја игра Заспаната убавица и Сем Рајли, кој го игра Diavala.

Анџелина беше придружувана од страна на нејзиниот сакан Бред Пит и парот изгледаше заљубено, како и обично. Во својот црн елегантен фустан одбран за оваа пригода, убавата актерка не ги симнуваше нејзините очи, ниту раце од својот Бред.

Во неодамнешно интервју таа изјави: "Никогаш не мислев дека ќе се заљубам“.
Но, животоното правило е: „Никогаш не вели никогаш“!

Нејзиниот најнов филм "Мaleficent" ја освојува публиката низ целиот свет, па со тоа Џоли е се’ поопуштена. Таа беше на насловната страница на магазинот „Elle“ во кој  открива некои детали од приватниот живот. Мајка е на шест деца и имаше доволно самоувереност и фотосензибилитет да позира на црно-бели фотографии, во кој изгледа крајно заносно.

 

Last modified on Сабота, 10 Мај 2014 - 23:20

.

.


ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ:

Kривична пријава за жител од општина Гевгелија

ОВР Гевгелија поднесе кривична пријава против лицето Д.Б.(40 годишен) од село

Повеќе

Се подготвува комунална ценовна бомба

Управниот одбор на ЈПКД „Комуналец“ од Гевгелија на 19.04.2022 година донел

Повеќе

Недела - прекин на електричната енергија во цела Гевгелија

Екипите на Електродистрибуција ДООЕЛ ќе работат на реконструкција и

Повеќе

Пронајдена марихуана и муниција во Моин, приведени 2 лица

Две лица од Гевгелиско се приведени откако полицијата при претрес на нивните

Повеќе

Две Кривични пријави за 2-ца гевгеличани

Полициската станица Гевгелија поднесе кривични пријави против двајца

Повеќе

ИТНО се повлекуваат виршлите „WUDY“ од продажба, нареди АХВМ

Агенцијата за храна и ветеринарство донесе одлука за повлекување од продажба во

Повеќе

МВР: Два случаи на насилство во гевгелиско, се пукало во стојачанец

Вчерашниот ден, 20 септември, одбележан со физичко насилство на ГП „Дојран“, на

Повеќе

Признание за Гевгелиското Здружение на пензионери од СЗПМ

По повод 20 септември, Денот на пензионерите на Македонија , Здружението на

Повеќе

Приведен бегалец од Затвор Гевгелија

Одбележан Светскиот ден на прва помош

По повод Светскиот ден на Првата помош, Црвен Крст на Македонија со град

Повеќе

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.