Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
10 фактори на ризик и можност за превенција
Експертски тим од 40 научници при Медицинскиот факултет во Загреб го разви првиот хрватски лек за глобална примена
Осум добри причини за осаменост која ќе ве издигне
Поради немање соодветна специјалистичка опрема за третман и транспорт на критични новороденчиња во Гевгелиската Болница, спасено дете со интервенција на…
Жените оценија: Оваа домашна маст го отстранува целулитот после само 7 дена употреба
Ефикасно делува врз крвните садови, го инхибира растот на дојката, на простатата, дебелото црево, леукемија и ги спречуваат промените кои…
ЗПЛРМ се огласи во одбрана на професионалноста на своте членови во врска со потпишаната петиција за одбивање на дежурство во…
Домашен сируп кој го топи салото од стомакот и тоа по 1 сантиметар на ден
Македонија има најлоша, а Франција има најдобра здравствена заштита во Европа, според истражувањето на независниот центар Numbeo, пренесе businessinsider
Страница 56 од 58

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.