Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Брзо, вкусно, без печење и со јагоди кои сезонава ги има
Диетални, ниско калорични, со крцкава надворешност, а меки компири во внатрешноста
Брз рецепт за ненајавени гости, или едноставно за ваше уживање кога ќе ви се посака
Интересен рецепт и начин на приготвување сендвич
Колач со суво овошје. Го нарекуваат и „Љубовен венец” – бидејки едноставно ќе се заљубите во вкусот. Или оној кој…
Брзо, лесно, брилијантно: Интересни пица стапчиња за доброутро, или кафе попладне со лесни закуски за грицкање
За да не ви пропадне, или преседне јадењето, лекот е малку лимон, оцет, или сок од домати
Ако сте се заситиле од секојдневната кујна, еве еден рецепт кој ќе ви ги исполни очите и задоволи љубопитството за…
Подгответе ја сами, без печење, без миксер, за само 20 минути
Страница 6 од 6

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.