Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
На „Дизни“ му тргна од рака со филмуваните верзии на популарните цртани филмови
Вистинската приказна за најбараниот човек на 21 век од денеска во кината
По шест номинации, и секогаш брилијантни улоги, Леонардо Ди Каприо конечно доби ОСКАР од Филмската Академија на годинешното 88 издание…
Првиот Бетмен, сега во улога на Човек птица ги собира кладбите за Оскар
Филмот „Момчештво“ освои четири од главните награди на годинешниот Филмскиот фестивал
После 30 години од првиот филм за борецот од иднината Теминатор се враќа со нов филм. Ѕирнете во светот на…
Првиот трајлер за високо очекуваниот филм на Пол Томас Андерсон, истоимената адаптација на Томас Пинчон е “Inherent Vice” (Составен дел…
65 годишниот холивудски актер поминал неколку недели низ улиците на Њујорк прилагодувајќи се на улогата на бездомник за филмот "Time…
Paramount Pictures го објави новиот трејлер за филмот ”Teenage Mutant Ninja Turtles”
Страница 7 од 8

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.