Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
За спомен на неговиот другар Ѓешо
Гитарскиот маг - Влатко Стефановски го споделува „Сеир“ со публиката, во кој се содржани 10 нови авторски композиции, после многуте…
По повод денот на неговото раѓање промовирана книгата “Ова не е крај“ и видео за песната “Жао ми је“
Само за десет дена резервирани 5.000 влезници, иако цената за билетите сеуште не е огласена, ниту има објавено реклама за…
Оваа песна ми значи многу. Ја напишав во тежок период за мене затоа што изгубив пријател кој го сакаше животот…
Даниел Кајмакоски и Фифи продолжуваат во музичката трка на „X Factor Adria“
Страница 8 од 8

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.