Топ Новости
Фејсбук реакции на тема прејадување од богатите празнични трпези
Од рубриката Фејсбук реакции - креативната страна на гевгеличани за гевгелискиот снег
ФОТО ГАЛЕРИЈА од Фејсбук реакции: Азилантот шета
Премиерот Заев кој пред изборите најави „Чиста вода за сите“ го поздрави пуштањето во употреба на новиот водоснабдителен систем за…
Прифаќање на таков закон би значело погребување на правната држава (Александар Диневски)
Ѓорги Спасов - за двојните аршани на негласачите
Од рубриката Фејсбук реакции: Став на Бранко Тричковски
Министерот за надворешни работи Никола Димитров со Фејсбук статус дава оценка за Бојкотирам
Градоначалникот на Куманово Максим Димитриевски за контроверзните тендери и грантови
Страница 4 од 19

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.