Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
За спомен на неговиот другар Ѓешо
Во сеќавање на 46 годишниот актер-режисер и оскаровец Филип Сејмор Хофман издвојуваме дел од неговите најдобри филмски остравувања
Музичката Венера која повеќе од две децении опстојува на врвот, се појави со нов спот и со своето совршено тело
Долго најавуваната соработка помеѓу двете заносни убавици се остваи со нумерата "Can't Remember to Forget You" во која танцуваат и…
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот докажа дека за убавото тело секоја…
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата…
Најмногу му лежат познатите хит нумери: „Drunk love” на Бијонсе и „Dark horse” на Кети Пери, со кои се релаксира…
Гитарскиот маг - Влатко Стефановски го споделува „Сеир“ со публиката, во кој се содржани 10 нови авторски композиции, после многуте…
Страница 44 од 47

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.