Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Двојка од Русија во тв танцувачки дуел со милијардерот и неговата партнерка
Британскиот физичар Кокс вели дека тоа не е можно затоа што веќе се уништeни. Од кого?
Кој е за тепање сега
Показна вежба: Како се плива под туш
Не знаат да се извинат, ама затоа седат мирни кога се фатени на дело
Мајка фотограф го маскира своето преслатко бебе дур спие и прави прекрасни фотографии
Главен узор на овој млад физичар му е Никола Тесла и со својата работа сака светот да го направи подобро…
Александар Шулевски: „ХААРП престана со работа и истражувањата се запрени од 2014 година“, но е добар изговор за институционалната неспособност
Страница 21 од 29

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.