Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
DJ Верзија на разговорите на Горде (првата полицајка Јанкуловска)
Гоца и Зоки како ѕвездите од серијата Ранду и Касандра
Првата полицајка и првиот финансиер си се имаат, си се разбираат и ептен им одат од рака договарањата и споделувањата…
Многу осамени срца од Карпош дојдоа кај Стефче на гости
Лола има само 15 месеци и не попушта пред авторитетот на таткото
Американски полицаец на работно место
Позитивни слики од огромни куќиња кои се мазат со своите сопственици
Во светот на децата не се удираат девојчињата
Теледиригирани интелигентни машини, роботи убијци, роботи способни сами да ја утврдат целта на напад се предизвците на големите воени сили…
Страница 24 од 29

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.