Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Селфи, или самослик на врвот од облакодер во Хонг Конг
Овој природен извор на енергија годишно усмртува над 30.000 животни
Мисијата на Аполо 11 заврши успешно со атерирањето на тлото на Месечината на 20 јули 1969 година
Националната германска телевизија РТЛ улови момент во кој Претседателот Ѓорги Иванов е вратен од обидот да се приближи до германската…
Драма во такси - средба со Достоевски, венецијанска освета, понапнато од Шрекспир - Необична промоција на Југословенско Драмско Позориште
Секоја секунда во светот се случуваат хакерски напади од една на друга страна на земјината топка
Влегол во лифт и налетал на половина аргентинска репрезентација заедно со најплатениот фудбалер на светот
Посетител на плажа додека ја снимал морската шир и синиот хоризонт, станал видео сведок на спасувачка мисија
Патот кон успехот е понекогаш трнлив, понекогаш - вжарен
Страница 26 од 29

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.