Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Мало дете за прв пат запознава геј пар: "Вашиот сопруг е машко?“
Испратил 5.000 пораки за да ја пронајде жената на својот живот
Дали сме социјално загрозени со виртуелните пријателства без личен контакт, разговор и средби во живо
Сликите не се за возачи со слабо срце :)
Барак Обама се соочи со предизвикот да игра на фудбал со јапонски робот
Ако не сте татко, ќе Ве фати мерак да доживеете таква посакувана реакција на радост од Вашата појава
Остварен вселенски контакт на дотурна станица со летечки сателит околу Земјата
Нејзините пророштва се конечно протолкувани и истите достигаат до три века во иднина, што го вознемири светот кој ја познава…
Американската психијатриска асоцијација (АПА) официјално го потврди она што многу луѓе го мислеа подолго време: правењето "selfies" фотографии е ментално…
Страница 27 од 29

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.