Топ Новости
Мало слонче сака нежности и гушкања. Не може даму се одолее иако од милина ќе ве кутне на земја.
Историска реликвија претворена во сообраќајно средство на соларен погон. Се работи за првиот електричен воз напојуван во целост од сончева…
ВИДЕО: Игор Џамбазов прашува за дестинација: Госпожа каде е патот?
Имаат 10 дена одмор и не знаат што да прават со нив - 45% од анкетираните јапонци се чувствуваат несреќно…
Со Диџеј градоначалник ќе се подига јавната свест за хуманоста меѓу нас
Плата од соништата - Наса бара доброволци за лежење и гледање телевизија за плата од 16.500 евра
ВИДЕО: Еко анализа на Дејан Малзарков
Сака да ја испроба темната страна на животот - Британка на возраст од 104 години ќе оди во затвор поради…
Кинезите ја финансираат изградбата на најдолгиот подводен тунел во светот, што ќе ги поврзува главните градови на Финска и Естонија
Страница 9 од 28

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.