Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Во чест на Богојављение-Водици денес се осветија водите на реката Вардар со пуштање на светиот крст
Јулија Липницкаја е најмладата спортистка која има освоено златен медал на Зимски олимписки игри кога било досега
На уметникот Ѓорги Божинов
Сликите на Димитар Гаспар – пат кон човековиот духовен опстанок .... Од архивата на GevgelijaNet 15.11.2012
Страница 26 од 26

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.