Топ Новости
Лидерот на опозицијата и екс боксерски шампион Виталиј Кличко во обид да ја скроти толпата која со месеци демонстрира против…
Отпуштени 400 свештеници поради педофилство
Во провинцијата Клис во Јужна Турција, иурските власти притвориле 25 лица кои работеле на регрутирање на Албанци за да војуваат…
Турските пратеници си разменија боксови, шишиња и папки за време на седница на Правната комисија на турскиот Парламент, со цел…
Потпишани се повеќе договори кои треба да бидат камен темелник на економската соработка
Страница 23 од 23

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.