Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
ЗПЛРМ се огласи во одбрана на професионалноста на своте членови во врска со потпишаната петиција за одбивање на дежурство во…
Домашен сируп кој го топи салото од стомакот и тоа по 1 сантиметар на ден
Македонија има најлоша, а Франција има најдобра здравствена заштита во Европа, според истражувањето на независниот центар Numbeo, пренесе businessinsider
Новиот дијагностички уред кој открива Ебола, лесно се користи и речиси толку брзо ги дава резултатите како домашен тест за…
Малата Амара уште третиот ден од својот живот сама го држи шишенцето млеко од кое пие без помош од никого
Жените подалеку од автомобилски гасови, скара, полиуретанска пена, ткаенини отпорни на дамки
Како да се ослаби, е вечното прашање?
Шарените велигденски јајца ги мамат очите со своите бои, но има причина и зошто не треба да ги одбегнувате во…
Постојат три основни вида на мед: природен (чист), фалсификуван и вештачки. Природниот мед се состои од суров мед, фалсификуваниот мед…
Страница 61 од 62

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.