Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
ФБ пост на Јорданка Ивановска Јоци за прегазувањето на 13 годишниот Давид и криењето на идентитетот на возачот кој ја…
Фејсбук статус на Валентин Глигоров
Фејсбук статус на Александар Дојранлиев
ФБ статус на новинарката Јорданка Ивановска - Јоци за животниот стандард со оваа власт
По говорот на Груевски по повод Илинден, портпаролот на СДСМ Петар Шилегов преку Фејсбук статус со порака до говорникот
Власта купува палми, кои им ги бодат очите, а уште повеќе душите на народот
„Нема правда, нема мир“ вака револуционерниот музичар и активист ја поздрави публиката на Д Фест во Дојран
Од фејсбук пост со сликичка, до насловна во дневен печат
Страница 13 од 19

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.