Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Пример за сатиричната борба на социјалните мрежи против глупостите на режимот
Поплавите донесоа нова езерска атракција во метрополата
Досетливите фејсбукчии го имаат одговорот
Став на професорката Мирјана Најчевска во врска со изјавата на градоначалникот на Гевгелија дека соросоидите се виновни за постоењето на…
Фејсбук статус на проф. Темелко Ристески
Анита Љатифи- ФБ пост
Фејсбук пост на Јованка Дојранлиева - граѓански активист и основач на граѓанската иницијатива АРСЕНА
Акцијата за спонтано чистење продолжува по јавни огласи за домашно чистење
Страница 10 од 19

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.