Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Писарев: - „Нема да заминам додека не им видам грбот на тие што ни ги уништија животите“
49 точки на дневен ред во 9 часовна маратонска седница на Советот на општина Гевгелија
„Кога простаци владеат со народот и ја држат власта, тоа најмногу и’ штети на државата!“
Канал 5 ја премолчи 8-та бомба, велат така било во 2001
„Човек да не знае дали да ви се смее или да ве жали...“ - ФБ статус на Јофе за спиновите…
(Видео) Вакер: Македонија е во многу интересен момент, луѓето почнаа да се ангажираат
Уредникот на Сител телевизија за вестите кога убиството на Мартин Нешковски била споредна работа од апсењето на Љубе Бошковски
Проф. д- Темелко Ристески за студентите и нивната борба за автономија на Универзитетот, нивната општествена улога и сила за нови…
Анализа: Дали објавените прислушувани разговори се резултат на активност на странски или домашни разузнавачки служби?
Страница 39 од 48

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.