Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
На власт се малограѓани, со Скопје 2014-та покажавме невидена себе омраза, нешто што треба да го истражуваат психолози и психијатри!
Какао и кому да се адресира честитката за Денот на независноста на Македонија 8-ми Септември - ФБ статус на нашиот…
Владата прво го намали бројот на приматели на социјална парична помош, дополнително ги осиромаши и сега со дел од парите…
Кире Наумов, економски советник во СДСМ на својот ФБ профил ја раскажа македонската верзија на богатење со невидливи (неостварени) инвестиции
Новинарката Јорданка Ивановска - Јоци: Загаденоста на подземните води влијае на безбедноста на водата во јавните чешми
Фејсбук статус на Александар Дојранлиев
Враќањето на опозицијата во Собранието - демократска потреба, или традиција?
Во Крушевската Република и во АСНОМ (да не заборавиме дека летово се полнат 70 години од АСНОМ), Македонија е замислена…
Рушевина од куќа веќе три децении оставена како опасност за безбедноста на децата во дворот на Детска градинка во Гевгелија
Страница 43 од 47

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.