Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
НЕ Албанците, во оваа држава никој не верува во судските одлуки...И прашањето треба да биде - зошто!? Кој работел со…
Кире Наумов: Долгот на државата не е јавен долг, ако е употребен за водачите на режимот
Објаснување за зголемувањето на цената на струјата
Реченицата од насловот е најпримитивното оправдување за слободата на медиумите од режимот на Груевски
За модерните сезонски печалбари во европските земји - реакција на Драган Миладиновски -поранешен директор на „Радио Велес“, културен работник и…
Професорката Мимоза Ристова на својот Фејсбук профил потсетува на еден „непобитен факт“ за коефициентот на интелигенција на премиерот Груевски
Националниот парк Маврово, од алпско-планински стил преминува во барок, без интервенции на надлежните
Премиерот Никола Груевски издаде наредби и директиви што треба да работат парламентот, судовите, опозицијата и новинарите
9,5 минути прилог за свадба - толку опозицијата не добила време во Дневникот на Канал 5 за овие осум години
Страница 45 од 48

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.