Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 6, НИКОЛА ПОПОСКИ со неговите „гласачи“
Суштинска е потребата да се има информација за бројот на населението, образовната структура, возраста на популацијата, расположливите земјоделски површини и…
Значи на власта на располагање и се вишок 450 илјади гласа. Е сега тоа што опозицијата се согласи да оди…
Колумна на Мерсел Биљали во ПлусИнфо
Привана хациенда на канал 5-ковци
Од коментарите дека со влезот во ЕУ че се збогуваме од овие привилегии на домашната трпеза ФБ корисник вели дека…
Тодор Петров го навлече гневот на социјалните мрежи откако напиша „Киро Глигоров скапува во Бутел, наскоро таму друштво ќе му…
Се бореа за својата иднина, а други лежат во сегашноста без иднина!!
Угледниот весник низ слика споредува дека подобри се условите за живот во затворите во Норвешка
Страница 46 од 47

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.