Пишува: Убавка Јаневска Рецензираме текст со наслов „Власта си тераше кампања а граѓаните оставени без надоместок за боледување и породилно“…
Пишува Билјана Димко Рецензираме текст со тенденциозен наслов и тенденциозна фотографија, кои оставаат впечаток дека на некој начин зголемениот број…
Пишува: Жаклина Цветковска Неточни и тенденциозни тврдења за неважечки ливчиња во корист на одредена политичка партија се изнесени во текст…
Пишува: Весна Коловска Дигиталниот медиум „Денешен“ објавува текст во кој пишува за плановите на коалицијата „Можеме“ во периодот до завршување…
Пишува: Ардит Рамадани Рецензираната вест објавена на 14 јули 2020 манипулира со читателите со „објавување на резултатите“ од гласањето на…
Пишува Убавка Јаневска Реценцираме вест објавена на 17 јули, годинава, на порталот Денешен весник со наслов „Можеме“ во изминатите 24…
Често пати самиот себе се прашувам што треба да се случи во оваа земја, за брза и одлучна реакција на…
Пишува: Ване Трајков Веста објавена во Инфомакс на 14.07.2020 под наслов „Определен притвор за градоначалник и уште еден струмичанец поради…
Пишува: Жаклина Цветковска Целосно копиран текст, без никакво редактирање или појаснување од каде е обезбедена информацијата, е објавен на порталот…
Страница 6 од 48

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.