Топ Новости
Пишува Убавка Јаневска Реценцираме вест објавена на 17 јули, годинава, на порталот Денешен весник со наслов „Можеме“ во изминатите 24…
Често пати самиот себе се прашувам што треба да се случи во оваа земја, за брза и одлучна реакција на…
Пишува: Ване Трајков Веста објавена во Инфомакс на 14.07.2020 под наслов „Определен притвор за градоначалник и уште еден струмичанец поради…
Пишува: Жаклина Цветковска Целосно копиран текст, без никакво редактирање или појаснување од каде е обезбедена информацијата, е објавен на порталот…
Поранешниот министер за култура во Вадата на РМ, истакнат културен работник Ѓунер Исмаил со свој став дека битката со фашизмот…
Пишува: Шефкије Аласани Рецензираме вест објавена на порталот „Арена“ на 09.07.2020 со наслов: Трубат за законот за албанскиот јазик, но…
Пишува Жаклина Цветковска Рецензираме текст со наслов „Заев не и дозволил на Нина Ангеловска да си даде оставка?!“, кој е…
Пишува: Ардит Рамадани Рецензираната вест најпрво се објави на порталот “Pa censurë (Без цензура)” а потоа ја објавија и голем…
Пишува: Убавка Јаневска Рецензираме текст со наслов „Мигранти влегуваат кога и колку сакаат, Спасовски тера кампања!“ Во написот се тврди…
Страница 6 од 47

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.