ФОТО ВЕСТ

Час во природа

Час во природа

Интересна и интерактивна настава реализирана денеска со учениците од комбинираната паралелка во с.Моин заедно со нивната наставничката Трајанка Димовска Андонова,...

ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ !

ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ !

Среќен празник до сите наши читателки - мајки, сопруги, баби, девојки и сите оние кои влегуваат во светот на жените...

ЛУНА  МЕЃУ  ГЕВГЕЛИЧАНИ

ЛУНА МЕЃУ ГЕВГЕЛИЧАНИ

Младата гевгелиска хероина, 14 годишната Луна, ја победи животно загрозувачката закана од сколиозата што ја имаше, после операцијата во Турција...

Page 1 of 7 1 2 7

ПРЕПОРАЧАНИ ВЕСТИ

СЛЕДЕТЕ НЕ

ПРЕЛИСТУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist