МОЗАИК

Приведената наставничка од Неготино однесена на лекување во Психијатриска болница Негорци, нејзиниот сопруг реагира зошто не била пратена на лекарски преглед, или на боледување

Приведената наставничка од Неготино однесена на лекување во Психијатриска болница Негорци, нејзиниот сопруг реагира зошто не била пратена на лекарски преглед, или на боледување

Наставничката која беше приведена во Неготино била во депресија - еве што порача нејзиниот сопруг: „Ако сакаме добри генерации, мора...

Page 2 of 7 1 2 3 7

ПРЕПОРАЧАНИ ВЕСТИ

СЛЕДЕТЕ НЕ

ПРЕЛИСТУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist