Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Трикратната добитничка на Оскар вели дека како студент мислела дека да се биде актерка е "залудно" и дека носењето очила…
Принцот возеше авион, а се сретна и со премиерот и лидерот на опозицијата во Нов Зеланд
Безживотното тело на Лорен Скот, девојката на Мик Џегер, билo пронајденo вчера во нејзиниот стан во Менхетен
Ако Алек Болдвин не ужива во вежбите, сигурно ужива во глетките
Бранџелина го украдоа вниманието на фоторепортерите и публиката пред Црвениот тепих
Совршени, нозе, совршена фризура, совршена насмевка, но понекогаш и мешето ќе се покаже
Убавицата од Барбадос, музичката ѕвезда, со нескротена сценска и животна енергија, пред фото објективот докажа дека за убавото тело секоја…
Девојката на Роналдо - убава, ем паметна, ем со самостоен став кон провокативните новинари
Во отворено писмо до него бара да го прифати фактот дека таа е лезбејка, за да го одврати од намерата…
Страница 11 од 12

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.