Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Август со најдобрите македонски демо бендови во Кавадарци на целовечерна дружба со своите фанови како и оние кои нешто значеле…
Македонскиот музичар ќе настапи на заедничката сцена пред една од најзабавните, балкански групи
Поради непрофесионалноста и неодговорноста на организаторот, извесен господин Влатко од агенцијата Република од Австралија, трите закажани концерти на ДНК во…
Sofia Live Club ќе биде центар на средбата на нашиот рапер со бугарската публика
Момците од населбата Шуто Оризари се единствениот македонски претставник меѓу 2.500 учесници на фирумот „Бабел мед мјузик“
Future inc. (kid H.E.Y.O) и (Mario Eddie) се електронско-аналогно дуо кое продуцира музика и изработува кaвери на познати песни во…
Јубилејни четири децениски одбележувања со концерт за своите фанови на 5 март во познатиот скопски ноќен клуб „Станица 26“
Акробации и free-running се само дел од интересните моменти со кои изобилува видеото на Сара Маркоска
Слатката мала принцеза која ја гледавме како весело игра во видеото за нејзиното "Зелено светло" Сара Маркоска
Страница 7 од 8

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.