Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Во саботата, на регионалниот пат Дојран – Богданци кај браната Паљурци, Борче Стамов, градоначалник на Општина Дојран удрил во возилото…
На 29 и 30 Март со почеток од 12 часот во хотелот Аполонија, како дел од активностите на Волонтерскиот Центар…
Планинарското друштво „Кожуф“ Гевгелија, во соработка со „Македонски шуми“ подружница Гевгелија, во неделата на 23.03.2014 година изведе акција на пошумувањe
Планинарското друштво „Кожуф“ Гевгелија, во соработка со „Македонски шуми“ подружница Гевгелија, во неделата на 23.03.2014 година изведе акција на пошумување
МВР против осомничените Зоран М., Kирил Антонов Војуклиев, Благоја В., Лазар Б., Душан Ј., Ѓорѓе З., Глигор В. и Руди…
Страница 144 од 146

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.