Топ Новости
Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Мермерната подлога на нечија „Ѕвезда на славните“ е лежиште на бездомник-ци во Лос Ангелес
Дали сте во групата од 98% од луѓето кои не можат да го решат?
Едногодишно слонче преживеа 14 напади од лавови во Сафари парк во Замбија
Како свирењето на инструмент му користи на вашиот мозок
Хартиените авиончиња кои ги правевме во основно училиште и ги фрлавме од прозорите на училниците, отидоа чекор понапред
На небото над српската престолнина Београд денеска е уловен момент кога се прикажал ликот на Претседателот на Русија Владимир Путин
Креааторот на iPhone ја ограничил употребата на техничките иновации за своите деца
Со новите климатски промени зголемен е бројот на електрични празнења кои предизвикуваат нестабилна електрична мрежа, која пак доведува до зголемен…
Хокинг: Божјата честичка може да предизвика целосен колапс на просторот и времето и да ја уништи вселената!
Страница 25 од 29

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.