Грешка
  • JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со id: 43
Фото: Митинг на СДСМ во Гевгелија Featured
Никој да не се плаши од промена на власта - ќе добиеме и слобода, и иднина, и среќа, порачаа Заев…
Телото на загинатиот е предадено на обдукција, а понатамошната истрага на стучни вешти лица треба да ги утврди причините за…
Волонтерскиот Центар од Мировниот корпус на САД со кој соработува и Фондацијата „Аполонија“ утре во Гевгелија организираат еднодневно предавање за…
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Претседателскиот кандидат на СДСМ Пендаровски пред гевгеличани Featured
На отворена сцена во отоврен разговор со граѓаните присутни на плоштадот „Сава Михајлов“ синоќа се одржа предизборното претставување на претседатлскиот…
Во саботата, на регионалниот пат Дојран – Богданци кај браната Паљурци, Борче Стамов, градоначалник на Општина Дојран удрил во возилото…
На 29 и 30 Март со почеток од 12 часот во хотелот Аполонија, како дел од активностите на Волонтерскиот Центар…
Страница 150 од 152

 
 

 

 
 

Не пропуштајте ...

2014 Сите права задржани © ГевгелијаНет
Не е дозволено превземање на вестите без писмено одобрување.